Зміст номера
№ 06 / 2024, червень
Упаковка та маркування
Оксана Крутоголова
Мовне питання: чи заборонено маркування мовою держави-агресора
У нормативно-правовому полі
Марина Рибченко
Державний контроль у сфері хімічної безпеки: аналіз Закону № 2804-IX
Система менеджменту якості
Людмила Аксьонова
Сертифікація системи управління якістю: який орган краще обрати
Система менеджменту якості
Тетяна Лісніченко
Підвищення задоволеності замовників відповідно до ДСТУ ISO 9001
Експертний коментар
Марина Рибченко
Ремісничий харчовий продукт: що це та з чим його їдять
Експертний коментар
Запитували – відповідаємо
Слово редактора
шеф-редактор журналу «Управління якістю»
Марина Бурдейна
Шановні читачі!

Мірило цінності людини – не те, як вона поводиться в години затишку і зручності, а те, як вона тримається за часів боротьби й протиріч

Мартін Лютер Кінг

За вікном літо, і так хочеться насолодитись кожним днем цієї чудової пори. Але часи боротьби тривають, тож ризик-менеджмент, системний аналіз ситуацій, прогнозування наслідків, розроблення стратегій і алгоритмів дій, набувають сьогодні особливої актуальності.

У сучасних умовах ведення бізнесу, щоб втримувати високий рівень конкурентоспроможності необхідно бути гнучкими й уміти ефективно реагувати на виклики. Однак, впроваджуючи традиційні системи управління, підприємці не завжди можуть врахувати всі ризики та швидко перебудовувати свої процеси, щоб відповідати новим запитам. Тому для оптимізації виробництва та підвищення ефективності успішні компанії дедалі частіше проявляють зацікавлення методами японського менеджменту.

Дискусійна платформа «Управління якістю» завжди тримає руку на пульсі й прагне надати дієву інформаційну підтримку, тож у новому випуску пропонуємо ознайомитись із японською концепцією та спробувати впровадити принципи ощадливого виробництва на своєму підприємстві, застосувавши іноземним досвід.

Читати повністю